תנועת מפרסמים

חברת GO  קליק בנתה עם השנים רשת ענפה של תנועה ייחודית והיכותית לתעשייה הישראלית ובעולם של פרסום ממוקד שאף מתחרה אחר לא יכול להציע. מכיוון אלפי משתמשים ניגשים אל האתרים שלנו מדי יום, לקוחות הפרסום שלנו מרוויחים מהרשת הנרחבת שלנו, וטכנולוגיית המיקוד המקיף שלנו תחבר אותם לתנועה האידיאלית! המפרסמים שלנו לא רק יראו גידול בתנועה, אך תהיה להם בחירה ללא תחרות, לבחירה, כדי להגדיל באופן משמעותי את הפוטנציאל המסחרי של המוצרים והשירותים שלהם.

פרסום באנרים ברשת

אתרים רבים באינטרנט כוללים את שטחי הפרסום של גוגל. זהו המקום בו מתפרסמים הבאנרים. דוגמא לאתרים הידועים בפרסום הבאנרים בשטחם הם וויינט ומאקו. מהתופעה הזו יש כמה מרוויחים - גוגל מרוויחה על כל גולש שלחץ על הבאנר, ובעל האתר, שבשטחו מתפרסם הבאנר, מרוויח גם הוא אחוז מסוים. הלקוח, מצדו, מרוויח תנועת גולשים חסרת תקדים, בשאיפה שהתנועה תביא למכירות. באופן טבעי, הבאנרים מעוצבים בצורה בולטת ונועדו להסב את תשומת ליבם של הגולשים. לעומת אמצעי פרסום אחרים, הבאנרים מושכים את אחוז ההקלקות הגבוה ביותר, ומשום כך הם גם עולים יותר לעומת מודעות טקסט, כפתורים ואמצעים אחרים. מסיבה זו, חשוב למצוא דרך למקד את פרסום הבאנרים. אפשר לעשות זאת על ידי פרסום הבאנר באתר מסוים המושך קהל מסוים, או להגדיר את הבאנר כך שיופיע רק מול קהלים ספציפיים באתר. כך או כך, הבאנרים מתאימים ללקוחות שמטרתם היא בראש ובראשונה חשיפה מוגברת, בגלל שבתחום הזה, עדיין אין לבאנרים מתחרה.

תנועה בנייד

יותר ויותר, משתמשים ניגשים לתוכן ומבצעים רכישות באמצעות הטלפונים החכמים והטאבלטים שלהם. בנוסף לפיתוח מתמיד של מסנני המיקוד של פרופיל גיאוגרפי ו פרופיל משתמש, חידדנו באופן מתמשך יכולת משוכללת יותר למקד להתקנים ניידים, תוך המשך מיטוב ההשקעות של המפרסמים שלנו. נכון – חברת GO קליק מעניקה למפרסמים את היכולת למקד למשתמשים לפי מכשיר, בין אם מדובר ב- iPhone, iPad, Android או כל פלטפורמה ניידת אחרת, כדי להבטיח שהמותגים של המפרסם יישארו גלויים ומחוברים למשתמשים, גם כשהם בתנועה. על ידי מינוף הגישה של חברת GO קליק תנועה לניידים, המפרסמים שלנו יקבלו דחיפה במסעות הפרסום שלהם באמצעות טכנולוגיית המיקוד הניידת החדישה ביותר שלנו.